Kereskedőknek

Értékesítési csapatunk elérhetőségei

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Balogh László régiós manager 30/676-4109 l.balogh@kometa.hu Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár megye
Hegyaljai István régiós manager 30/676-4105 i.hegyaljai@kometa.hu BAZ megye
Jákri-Banga Edit régiós manager 30/498-1900 e.jakri@kometa.hu Csongrád, Bács-Kiskun dél, Békés megye
Kasza János régiós manager 30/498-1989 j.kasza@kometa.hu Baranya, Tolna megye
Korcsek Attila régiós manager 30/676-4101 a.korcsek@kometa.hu Budapest, Pest megye, Nógrád
Laczkovics László régiós manager 30/676-4106 l.laczkovics@kometa.hu Budapest, Pest megye
Nagy Anita régiós manager 30/498-2063 anita.nagy@kometa.hu Jász-Nagykun, Bács-Kiskun észak
Szabó Attila régiós manager 30/269-0584 a.szabo@kometa.hu  
Szabóné Sárzó Renáta régiós manager 30/676-4103 szabone@kometa.hu Veszprém, Zala megye észak, Vas megye
Takács Péter régiós manager 30/474-9625 p.takacs@kometa.hu Somogy, Zala megye dél
Turza Péter régiós manager 30/491-1503 p.turza@kometa.hu Komárom-Esztergom, Győr-Moson megye, Fejér megye
 
Ökrös Szilvia Telesales 30/552-7817 ugyfelszolgalat@kometa.hu  
 
Gróf Gábor KAM 30/348-9551 g.grof@kometa.hu CBA, húsértékesítés
Gulyás László KAM 30/758-9644 g.gulyas@kometa.hu METRO, SPAR, húsértékesítés
Mindák Ildikó KAM 30/498-1928 i.mindak@kometa.hu REÁL, COOP
Héger Zsuzsanna KAM 30/547-4557 zs.heger@kometa.hu Auchan, Lidl, Penny, Tesco
Ökrös Zoltán Országos területi értékesítési vezető 30/466-4641 z.okros@kometa.hu Független nagykereskedők
Vas Judit KAM 30/676-4107 j.vas@kometa.hu Horeca