Minőségügyi, termék- és folyamatfejlesztési igazgató

Állásajánlatok Kaposvár
2021. 09. 13.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, bükkfán füstölt ínyenc Téliszalámiknak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 900 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég.

Legyen részese a Kométa termékeinek további minőségi és technológiai fejlesztéseinek, csatlakozzon hozzánk

munkakörben.

Feladatok:

·      A vállalat minőségügyi, technológiai és K+F tevékenységének integrációja

·      A vállalat minőségpolitikájának, technológiai és K+F stratégiájának kialakítása, irányítása és továbbfejlesztése

·      A minőségügyi és technológiai tevékenységek, folyamatok átfogó, szigorú irányítása, folyamatos fejlesztése

·      Technológiai és termékfejlesztési stratégia és koncepciók előkészítése, a termékfejlesztési folyamat megújítása, próbagyártások, új receptúrák kifejlesztésének koordinálása

·      Minőségtudatosság erősítése, az azzal kapcsolatos oktatási és kommunikációs terv elkészítése és megvalósíttatása vállalaton belül

·      a vevői elégedettség folyamatos felmérése, követése és akciótervek kidolgozása annak növelésére, a vevői reklamációk kezelésének ellenőrzése

·      A 3. fél által végzett auditok menedzselése, eredményének kiértékelése, szükséges intézkedések megtétele és szigorú kontrollja

·      A belső audit folyamat eredményeinek kiértékelése a minőségirányítási vezető beszámolója alapján

·      Éves költségvetés megvalósítása az üzleti célokkal összhangban a K+F területen

Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

·       Releváns felsőfokú végzettség (élelmiszermérnöki végzettség előny)

·       Felsővezetői tapasztalat, melyből min. 5 évet lehetőleg húsiparban (de legalább FMCG szektorban) minőségirányítási/technológiai területen szerzett

(operatív folyamatellenőrzés, termékminőségi ellenőrzés irányítása stb.)

·       Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)

·       Microsoft Office programok aktív használata

·       Pro-aktív gondolkodásmód

·       Rátermett, motivált vezető személyiség

·       Kiemelkedő kommunikációs készség

·       Jó együttműködési képesség, kiemelten a hatóságokkal

·       Megbízhatóság, büntetlen előélet

Munkavégzés helye:

·      Kaposvár

Amit kínálunk:

·      Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok

·   Releváns tapasztalaton alapuló versenyképes juttatási csomag

·   Szakmai fejlődési lehetőség

·   Valódi ráhatása lehet az új kollégánknak egy folyamatosan fejlődő nagyvállalat termékszortimentjének fejlesztésére, a minőséget maximálisan szem előtt tartva. Kiemelkedő, meghatározó szereplője lehet egy sok milliárdos ár bevételű cég eredményességének.

Ha azt gondolja, hogy a fentiek alapján alkalmas a meghirdetett pozícióra, akkor jelentkezzen email-ben, egy fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és esetleges referenciák megjelölésével:

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása