Senior Key Account Manager

Állásajánlatok Budapest
2021. 08. 09.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, bükkfán füstölt ínyenc Téliszalámiknak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 900 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég.

Kereskedelmi tevékenységünk további fejlesztése érdekében keressük leendő kollégánkat, aki a külföldi és belföldi értékesítésünket professzionális módon támogatja.

Ha szeretne részese lenni egy meghatározó márka értékesítésének csatlakozzon hozzánk

munkakörben.

Feladatok:

  • A belföldi és külföldi értékesítési stratégia kialakításánál a döntéselőkészítésben részvétel a piaci igények legmagasabb szintű kielégítése érdekében, mind az ár stratégia, kereskedelmi forgalom és bevétel, árrés meghatározása, az aktív termékportfólió, továbbá a private label stratégia tekintetében
  • A vállalat húskészítmény értékesítési stratégiájának megvalósítása, a vevőkapcsolatok fenntartása és bővítése, az értékesítési tervek végrehajtásában való részvétel
  • Hatékony együttműködés a beszerzés, marketing, termékfejlesztés és termelés területével
  • A részletes éves értékesítési terv kidolgozásának támogatása, megbízható éves kereskedelmi előrejelzések készítése az értékesítés vezetőivel együttműködésben
  • Az értékesítési terv megvalósítása, annak rendszeres ellenőrzése és a teljesítésről adott jelentések elkészítése, mind az eladott mennyiség, bevétel, árrés és ügyfél-jövedelmezőség, mind pedig a vevők fizetési pontossága tekintetében

Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Belföldi vagy export FMCG szektorban szerzett 5 éves értékesítési tapasztalat (kiemeleten hús- vagy tejipar) Key Account Manager vagy magasabb pozícióban
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Német, Horvát (vagy más délszláv) nyelv ismerete előny
  • Microsoft Office programok aktív használata
  • Pro-aktív és eredményorientált gondolkodásmód
  • Rátermett, motivált vezető személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
  • Megbízhatóság, büntetlen előélet

Munkavégzés helye:

  • 1113 Budapest, Bocskai út 77.-79.

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Releváns tapasztalaton alapuló versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Valódi ráhatása lehet az új kollégánknak egy folyamatosan fejlődő nagyvállalat kereskedelmi tevékenységére. Kiemelkedő, meghatározó szereplője lehet egy sok milliárdos ár bevételű cég eredményességének.

Ha azt gondolja, hogy a fentiek alapján alkalmas a meghirdetett pozícióra, akkor jelentkezzen email-ben, egy fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és esetleges referenciák megjelölésével!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása