Védőgázas csomagoló műszakvezető

Szellemi állásajánlatok Kaposvár
2022. 04. 28.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 900 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Ha szeretnél részt venni abban, hogy meghatározó szereplője legyél egy nagy húsipari vállalat napi termelésének, csatlakozz hozzánk Kaposvárra

munkakörben.

Amiben Rád számítunk:

  • A védőgázas csomagoló tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése,
  • A napi és heti gyártási programok és utasítások végrehajtása,
  • Jelenleg 20-25 fős csapat irányítása, motiválása
  • A szakmai, munkavédelmi, higiéniai előírások szigorú betartása és betartatása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Középfokú végzettség
  • Rátermett, motivált, célorientált személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelői készség
  • Korábban is vezettél már legalább 10 fős csapatot
  • A beosztottak motiválásának és mentorálásnak képessége
  • Szereztél már termelésirányításban gyakorlatot
  • Tudod, hogy a több műszak, több pénzt is jelent, nem okoz gondot az éjszakai műszak sem

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha

  • Húsiparban szerzett tapasztalatod van, azt nagyra értékeljük

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Somogy megye 3. legnagyobb foglalkoztatójának biztos és folyamatosan fejlődő nagyvállalati háttere
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Valódi ráhatásod lehet a Kométa termékek magas színvonalon történő gyártására

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján nálunk ki tudsz teljesedni, akkor jelentkezz!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása