Kereskedőknek

Hús értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Radó Gábor Hús Értékesítési Igazgató
Gróf Gábor Hús értékesítési KAM 30/348-9551 g.grof@kometa.hu
Gulyás László Hús értékesítési KAM 30/758-9644 g.gulyas@kometa.hu
Szabó Attila Hús értékesítési KAM 30/269-0584 a.szabo@kometa.hu

Készítmény értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Zab Gábor Készítmény Értékesítési Igazgató
Mindák Ildikó Key Account Manager 30/498-1928 i.mindak@kometa.hu COOP, REÁL
Schmidt Szabolcs Key Account Manager 70/525-6275 sz.schmidt@kometa.hu COOP, REÁL
Turza Péter Key Account Manager 30/491-1503 p.turza@kometa.hu CBA, Meal-Trade, FÁN csoport
Poór Gyöngyi Key Account Manager 20/935-5790 gy.poor@kometa.hu Auchan, Tesco, Lidl
Vas Judit Key Account Manager 30/676-4107 j.vas@kometa.hu Metro, Spar, Horeca, Aldi, Penny
Ökrös Zoltán Országos területi értékesítési vezető 30/466-4641 z.okros@kometa.hu Független nagykereskedők
Hegyaljai István Régiós Manager 30/676-4105 i.hegyaljai@kometa.hu BAZ, Heves, Nógrád, Szabolcs-Szatmár
Jákri-Banga Edit Régiós Manager 30/498-1900 e.jakri@kometa.hu Csongrád, Bács-Kiskun dél, Békés megye
Kasza János Régiós Manager 30/498-1989 j.kasza@kometa.hu Baranya, Somogy, Tolna megye
Korcsek Attila Régiós Manager 30/676-4101 a.korcsek@kometa.hu Budapest, Pest és Heves megyék
Laczkovics László Régiós Manager 30/676-4106 l.laczkovics@kometa.hu Budapest, Pest megye
Nagy Anita Régiós Manager 30/498-2063 anita.nagy@kometa.hu Jász-Nagykun, Bács-Kiskun észak, Pest (Abony)
Szabóné Sárzó Renáta Régiós Manager 30/676-4103 szabone@kometa.hu Zala, Veszprém, Fejér, Győr-Moson-Sopron
Takács Péter Régiós Manager 30/474-9625 p.takacs@kometa.hu Somogy, Zala megye dél
Lintnerné Hajbel Stefánia Régiós Manager 70/503-9888 s.hajbel@kometa.hu Győr-Moson-Sopron, Zala és Vas megye
Dudás Henriett Régiós Manager 30/491-1502 h.dudas@kometa.hu Komárom-Esztergom, Fejér, Pest megye
Ökrös Szilvia Telesales 30/552-7817 ugyfelszolgalat.budapest@kometa.hu országos