Kereskedőknek

Hús értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Radó Gábor Hús Értékesítési Igazgató 30/204 6113 g.rado@kometa.hu
Gróf Gábor Hús értékesítési KAM 30/348-9551 g.grof@kometa.hu
Gulyás László Hús értékesítési KAM 30/758-9644 g.gulyas@kometa.hu
Szabó Attila Hús értékesítési KAM 30/269-0584 a.szabo@kometa.hu

Készítmény értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Zab Gábor Készítményértékesítési Igazgató 70/647-6107 g.zab@kometa.hu
Nagy Anikó Készítményértékesítési Igazgatóhelyettes 30/340-8312 aniko.nagy@kometa.hu
Poór Gyöngyi Key Account Manager 20/935-5790 gy.poor@kometa.hu Auchan, Tesco, Lidl
Schmidt Szabolcs Key Account Manager 70/525-6275 sz.schmidt@kometa.hu COOP, REÁL, ALDI, PENNY
Turza Péter Key Account Manager 30/491-1503 p.turza@kometa.hu CBA és kiemelt független nagykereskedők
Vas Judit Key Account Manager 30/676-4107 j.vas@kometa.hu HORECA
Laczkovics László Hiperekért felelős kiemelt Régiós Manager 30/676-4106 l.laczkovics@kometa.hu Budapest, Pest megye
Korcsek Attila Kelet-Magyarországi Területi Vezető 30/676-4101 a.korcsek@kometa.hu Kelet-Magyarország + Budapest
Vitvera Róbert Régiós Manager 30/547-4557 r.vitvera@kometa.hu Budapest, Pest megye
Hegyaljai István Régiós Manager 30/676-4105 i.hegyaljai@kometa.hu BAZ, Heves, Nógrád, Szabolcs-Szatmár
Jákri-Banga Edit Régiós Manager 30/498-1900 e.jakri@kometa.hu Csongrád, Bács-Kiskun dél, Békés megye
Gondáné Urbán Zsanett Régiós Manager 30/498-2063 zs.urban@kometa.hu Jász-Nagykun, Bács-Kiskun észak, Pest (Abony)
Némethi Csaba Régiós Manager 30/676-4109 cs.nemethi@kometa.hu Hajdú-Bihar; Szabolcs-Szatmár
Szabóné Sárzó Renáta Nyugat-Magyarországi Területi Vezető 30/676-4103 szabone@kometa.hu Nyugat-Magyarország
Takács Péter Régiós Manager 30/474-9625 p.takacs@kometa.hu Somogy, Zala megye dél
Lintnerné Hajbel Stefánia Régiós Manager 70/503-9888 s.hajbel@kometa.hu Győr-Moson-Sopron, Zala, Veszprém és Vas megye
Dudás Henriett Régiós Manager 30/491-1502 h.dudas@kometa.hu Komárom-Esztergom, Veszprém, Fejér, Pest megye
Kasza János Régiós Manager 30/498-1989 j.kasza@kometa.hu Baranya, Somogy, Tolna megye
Hegedüs Katalin Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Vezetője 82/502-445 k.hegedus@kometa.hu hús és húskészítmény sales back-office
Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Rendelésfelvétel - hús 82/502-443 v. 474 v. 481 rendelesfelvetel@kometa.hu országos
Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Rendelésfelvétel - készítmény 82/502-448 rendelesfelvetel@kometa.hu országos