Senior főkönyvi könyvelő

Szellemi állásajánlatok Kaposvár
2024. 05. 02.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 1000 főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

A KOMETA működése során felmerülő és folyamatosan bővülő számviteli feladatainak, projektjeinek és kihívásainak teljes körű támogatására keressük leendő kollégánkat.

Ha szeretnél számviteli csapatunk tagja lenni, csatlakozz hozzánk

munkakörben!

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

·      Havi záráshoz kapcsolódó számviteli elhatárolások, az elhatárolt tételek nyilvántartása

·      Hó végi bankszámla egyenlegek egyeztetése, eltérések azonosítása, kezelése, könyvelése

·      Statisztika készítése KSH részére, szabályzatok/utasítások aktualizálása

·      Folyamatos kapcsolattartás a zárási folyamatok és a főkönyv megbízhatóságának biztosítása érdekében a pénzügy, kontrolling területekkel, a bérszámfejtéssel, értékesítési irodával, beszerzéssel, továbbá minden, adatszolgáltatásban érintett egyéb területtel

·      Számlázási és számlakönyvelési folyamat felügyelete, ellenőrzése, javaslattétel a munkafolyamatok optimalizálására.

·      Konszolidált beszámoló, mérleg, eredménykimutatás, Cash-flow elkészítése és közzé tétele.

·      Éves zárás, auditok (könyvvizsgálat) lebonyolítása.

·      Számviteli vezető munkájának támogatása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

·      Gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői szakvizsga

·      3-5 év releváns nagyvállalati könyvelési, számviteli területen szerzett tapasztalat

·      Adó és számviteli jogszabályok naprakész ismerete

·      MS Office programok (különösen Excel) haladó felhasználói szintű ismerete

·      Kitűnő kommunikációs képesség és vezetői szemlélet

·      Társalgási szintű angol nyelvtudás

·      Kitűnő elemzői és problémamegoldó képességek, valamint nagyfokú önállóság és proaktivitás

Előnyt jelent:

·      SAP rendszer felhasználói ismerete

·      IFRS könyvelői tapasztalat

·      Könyvvizsgálói tapasztalat

·      Nagyvállalati környezetben vagy multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

·      Ha olasz nyelvtudással rendelkezel

 Mindezt hol?

·      Kometa kaposvári székhelyén

 Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

·      Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttérrel, biztos jövőképpel

·      Szakmai fejlődési lehetőségek, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, képzések támogatása

·      Pozitív, motiváló munkakörnyezet

·      Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapsz

·      Valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat számviteli folyamataira, hatékonyságára, a cég eredményességére

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar és egy angol nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával:

toborzas@kometa.hu

Kometa 99 Zrt. HR iroda

7400, Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása