Kapcsolat kereskedőknek

Hús értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Telefon E-mail Terület
Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Rendelésfelvétel – hús +36 82 502-443 v. 474 v. 481 rendelesfelvetel@kometa.hu Országos
Radó Gábor Hús Értékesítési Igazgató +36 30 204-6113 g.rado@kometa.hu Országos
Gróf Gábor Hús értékesítési KAM +36 30 758-9644 g.grof@kometa.hu Országos
Gulyás László Hús értékesítési KAM +36 30 758-9644 l.gulyas@kometa.hu Országos
Szabó Attila Hús értékesítési KAM +36 30 269-0584 a.szabo@kometa.hu Országos

Készítmény értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Telefon E-mail Terület
Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Rendelésfelvétel – készítmény +36 82 502-448 rendelesfelvetel@kometa.hu országos
Najdenova Anna Készítményértékesítési Igazgató +36 30 194-8837 a.najdenova@kometa.hu
Zab Gábor Készítményértékesítési Igazgatóhelyettes +36 70 647-6107 g.zab@kometa.hu országos
Nagy Anikó Készítményértékesítési Igazgatóhelyettes +36 30 340-8312 aniko.nagy@kometa.hu országos
Czimer-Szőke Imola Key Account Manager +36 30 676-4103 i.szoke@kometa.hu országos
Burgertné Peidl Zsuzsanna Key Account Manager +36 30 353-2283 zs.peidl@kometa.hu országos
Márkus Zsolt Key Account Manager +36 70 525-6275 zs.markus@kometa.hu országos
Vas Judit Key Account Manager +36 30 676-4107 j.vas@kometa.hu HoReCa
Korcsek Attila Országos Területi Vezető +36 30 676-4101 a.korcsek@kometa.hu országos
Laczkovics László Hiperekért felelős kiemelt Régiós Manager +36 30 676-4106 l.laczkovics@kometa.hu Budapest, Pest megye
Silye Norbert József Régiós Manager +36 30 547-4557 n.silye@kometa.hu Budapest, Pest megye
Nagygyörgy Pál Régiós Manager +36 30 827-1904 p.nagygyorgy@kometa.hu Budapest, Pest megye
Hegyaljai István Régiós Manager +36 30 676-4105 i.hegyaljai@kometa.hu BAZ, Heves, Nógrád, Szabolcs-Szatmár Bereg megye
Gondáné Urbán Zsanett Régiós Manager +36 30 498-2063 zs.urban@kometa.hu Jász-Nagykun, Bács-Kiskun észak, Pest (Abony) megye
Horváth Balázs Régiós Manager +36 30 676-4129 b.horvath@kometa.hu Hajdú-Bihar; Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Radaksz Nikolett Régiós Manager +36 30 474-9625 n.radaksz@kometa.hu Somogy, Zala, Baranya, Tolna megye
Lintnerné Hajbel Stefánia Régiós Manager +36 70 503-9888 s.hajbel@kometa.hu Győr-Moson-Sopron, Zala, Veszprém és Vas megye
Dudás Henriett Régiós Manager +36 30 491-1502 h.dudas@kometa.hu Komárom-Esztergom, Veszprém, Fejér, Pest megye
Hegedüs Katalin Kaposvári Belkereskedelmi Iroda Vezetője +36 82 502-445 k.hegedus@kometa.hu hús és húskészítmény sales back-office