Kereskedőknek

Hús értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Radó GáborHús Értékesítési Igazgató30/204 6113g.rado@kometa.hu
Gróf GáborHús értékesítési KAM30/348-9551g.grof@kometa.hu
Gulyás LászlóHús értékesítési KAM30/758-9644g.gulyas@kometa.hu
Szabó AttilaHús értékesítési KAM30/269-0584a.szabo@kometa.hu

Készítmény értékesítési igazgatóság

Teljes név Beosztás Mobiltelefon E-mail Terület
Zab GáborKészítményértékesítési Igazgató70/647-6107g.zab@kometa.hu
Nagy AnikóKészítményértékesítési Igazgatóhelyettes30/340-8312aniko.nagy@kometa.hu
Poór GyöngyiKey Account Manager20/935-5790gy.poor@kometa.hu
Schmidt SzabolcsKey Account Manager70/525-6275sz.schmidt@kometa.hu
Turza PéterKey Account Manager30/491-1503p.turza@kometa.hu
Vas JuditKey Account Manager30/676-4107j.vas@kometa.huHORECA
Burgertné Peidl ZsuzsannaKey Account Manager30/353-2283zs.peidl@kometa.hu
Laczkovics LászlóHiperekért felelős kiemelt Régiós Manager30/676-4106l.laczkovics@kometa.huBudapest, Pest megye
Korcsek AttilaKelet-Magyarországi Területi Vezető30/676-4101a.korcsek@kometa.huKelet-Magyarország + Budapest
Silye Norbert JózsefRégiós Manager30/547-4557n.silye@kometa.huBudapest, Pest megye
Hegyaljai IstvánRégiós Manager30/676-4105i.hegyaljai@kometa.huBAZ, Heves, Nógrád, Szabolcs-Szatmár
Gondáné Urbán ZsanettRégiós Manager30/498-2063zs.urban@kometa.huJász-Nagykun, Bács-Kiskun észak, Pest (Abony)
Horváth BalázsRégiós Manager30/676-4129b.horvath@kometa.huHajdú-Bihar; Szabolcs-Szatmár
Szabóné Sárzó RenátaNyugat-Magyarországi Területi Vezető30/676-4103szabone@kometa.huNyugat-Magyarország
Radaksz NikolettRégiós Manager30/474-9625n.radaksz@kometa.huSomogy, Zala megye
Lintnerné Hajbel StefániaRégiós Manager70/503-9888s.hajbel@kometa.huGyőr-Moson-Sopron, Zala, Veszprém és Vas megye
Dudás HenriettRégiós Manager30/491-1502h.dudas@kometa.huKomárom-Esztergom, Veszprém, Fejér, Pest megye
Kasza JánosRégiós Manager30/498-1989j.kasza@kometa.huBaranya, Somogy, Tolna megye
Hegedüs KatalinKaposvári Belkereskedelmi Iroda Vezetője82/502-445k.hegedus@kometa.huhús és húskészítmény sales back-office
Kaposvári Belkereskedelmi IrodaRendelésfelvétel - hús82/502-443 v. 474 v. 481rendelesfelvetel@kometa.huországos
Kaposvári Belkereskedelmi IrodaRendelésfelvétel - készítmény82/502-448rendelesfelvetel@kometa.huországos