Hőkezelő

Fizikai állásajánlatok Kaposvár
2023. 03. 03.

 A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 900 főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

A KOMETA termelési egységébe, a készítménygyártás területére keressük leendő kollégánkat.

Ha szeretnél részt venni egy stabil nagyvállalat termelési folyamataiban, csatlakozz hozzánk

Hőkezelő

munkakörbe!

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • sonka présgép kezelése, felügyelete
  • kísérő címkék pontos vezetése, termékek dokumentálása
  • a főző keretek, főző-kocsik ésszerű besorolása főző-füstölő berendezések elé
  • a berendezések rendeltetésszerű használata és azok takarítása
  • a főző-füstölő terem általános rendjének betartása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • középfokú végzettséged van
  • vállalod a több műszakos munkarendet
  • jó fizikummal rendelkezel

 Mindezt hol?

Kometa kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • ALAPBÉR+PRÉMIUM+JELENLÉTI PRÉMIUM+PÓTLÉKOK
  • 13.havi juttatás
  • munkába járás térítése
  • jutalmak, hűségpénz
  • a betanulási időszakban tapasztalt kollégáink segítik a munkádat!
  • modern konyhánk van, biztosítjuk az ízletes reggelit/ebédet/vacsorát- jelenlét szerint
  • mi mindig figyelünk a gyermekeidre is: ünnepek idején megajándékozzuk őket és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával:

toborzas@kometa.hu

Kometa 99 Zrt. HR iroda

7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása