Hőkezelő

Fizikai állásajánlatok Kaposvár
2023. 03. 03.

Csatlakozz hozzánk

Hőkezelő

munkakörbe!

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • sonka présgép kezelése, felügyelete
  • kísérő címkék pontos vezetése, termékek dokumentálása
  • a főző keretek, főző-kocsik ésszerű besorolása főző-füstölő berendezések elé
  • a berendezések rendeltetésszerű használata és azok takarítása
  • a főző-füstölő terem általános rendjének betartása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • középfokú végzettséged van
  • vállalod a több műszakos munkarendet
  • jó fizikummal rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Az alapbéred tapasztalattól függően változik

Az alapbéren felül:

  • Prémium
  • Jutalmak
  • Hűségpénz
  • Cafeteria
  • 13. havi juttatás
  • Térítjük a munkába járást.
  • Toborzási prémium (amennyiben hozol magaddal valakit).
  • A betanulási időszakban tapasztalt kollégáink segítik a munkádat.
  • Modern konyhánk van, biztosítjuk az ízletes reggelit/ebédet/vacsorát- jelenlét szerint.
  • Mi mindig figyelünk a gyermekeidre is: ünnepek idején megajándékozzuk őket és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk.
  • Kométásként partnereinknél kedvezményekre vagy jogosult.

Jelentkezz, ha szívesen dolgoznál velünk! Várunk szuper csapatunkba!

  • Nálunk hosszútávú, biztos munkahelyet találsz!
  • Segítjük a beilleszkedésed, tapasztalt kollégáink lesznek segítségedre.
  • Több pozíció esetében is betanulási időszakkal kezdesz.
  • Lehetőséged van szakmailag fejlődni.
  • Gondolunk gyermekeidre is, ünnepek idején és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Együttműködő partnereinknél, kométásként kedvezményt kapsz!
  • Elismerjük a teljesítményed:
  • Minden évben emelkedik a béred!
  • Jutalmak
  • Hűségpénz