Műszakvezető

Gyakorlati szakképzés Kaposvár
2021. 06. 15.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.

A Kemencés sülteknek, az Útravaló termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 1000 főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Ha szeretnél részt venni abban, hogy meghatározó szereplője legyél egy nagy húsipari vállalat napi termelésének, csatlakozz hozzánk Kaposvárra

 munkakörben.

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • 20-30 fős csapat munkájának a szervezése, koordinálása, motiválása, ellenőrzése
  • Napi, heti gyártási feladatok előkészítése, teljesítése, felügyelete
  • A szakmai, munkavédelmi, higiéniai előírások szigorú betartása és betartatása
  • A termelés folyamatos működésének biztosítása az üzemi területeken
  • Intézkedések meghozatala a napi gyártási problémák felmerülése esetén
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  •  Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  •  Rátermett, motivált, célorientált személyiség
  •  Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelői készség
  •  Korábban is vezettél már legalább 10 fős csapatot
  •   A beosztottak motiválásának és mentorálásnak képessége
  •  Szereztél már termelésirányításban gyakorlatot

Előnyt jelent:

  • Szereztél már korábban húsiparban tapasztalatot
  • Gyakorlott számítógépes ismeretek (MS Office programok)
  • Angol nyelvismerettel rendelkezel

 Mindezt hol?

  •  Kometa kaposvári székhelyén

 Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, képzések támogatása
  • Pozitív, motiváló csapat
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapsz
  • Valódi ráhatásod lehet egy nagy húsipari vállalat termelési folyamataira, hatékonyságára és ezáltal a cég eredményességére

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz a lenti gombra kattintva vagy küldd el önéletrajzod:

e-mailben: toborzas@kometa.hu

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk hosszútávú, biztos munkahelyet találsz!
  • Segítjük a beilleszkedésed, tapasztalt kollégáink lesznek segítségedre.
  • Több pozíció esetében is betanulási időszakkal kezdesz.
  • Lehetőséged van szakmailag fejlődni.
  • Gondolunk gyermekeidre is, ünnepek idején és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Együttműködő partnereinknél, kométásként kedvezményt kapsz!
  • Elismerjük a teljesítményed:
  • Minden évben emelkedik a béred!
  • Jutalmak
  • Hűségpénz
  • 13. havi juttatás