Műszakvezető

Szellemi állásajánlatok Kaposvár
2021. 06. 15.

Ha szeretnél részt venni abban, hogy meghatározó szereplője legyél egy nagy húsipari vállalat napi termelésének, csatlakozz hozzánk Kaposvárra

Termelési Műszakvezető

 munkakörben.

Amiben Rád számítunk:

  • Adott üzemrész tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése,
  • A napi és heti gyártási programok és utasítások végrehajtása,
  • a szakmai, munkavédelmi, higiéniai előírások szigorú betartása és betartatása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Középfokú végzettség
  • Rátermett, motivált, célorientált személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelői készség
  • A beosztottak motiválásának és mentorálásnak képessége
  • Szereztél már termelésirányításban gyakorlatot

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha

  • Húsiparban szerzett tapasztalatod van, azt nagyra értékeljük

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Somogy megye 3. legnagyobb foglalkoztatójának biztos és folyamatosan fejlődő nagyvállalati háttere
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Valódi ráhatásod lehet a Kométa termékek magas színvonalon történő gyártására

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása