PLC technikus

Fizikai állásajánlatok Kaposvár
2022. 02. 21.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, az Útravaló termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 800 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

A fejlesztések, beruházások biztosítására, a műszaki terület csapatának bővítésére keressük leendő kollégánkat.

Ha szeretnél a műszaki terület munkájában részt venni csatlakozz hozzánk

munkakörben.

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • A termelés eszközeinek karbantartása (PLC vezérelt rendszerek, készülékek, szerszámok), hibafeltárás, elhárítás
  • Az eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Új gépek, berendezések elektromos vezérlésének elkészítése
  • Gépek integrálása a gyártási rendszerbe
  • Gépek áttelepítése, módosítása és üzembe helyezése
  • A gyártó- és termelőgépek, szerelőszalagok tervszerű karbantartása.
  • Váratlan meghibásodások javítása, üzemzavar elhárítása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • PLC technikus végzettség
  • Folyamat-orientált gondolkodás
  • Precíz, dinamikus, lendületes személyiség

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha:

  • Élelmiszeripari tapasztalattal rendelkezel
  • dolgoztál már szervíztechnikusként
  • Ismered az üzemi környezetet

Mindezt hol?

  • Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat napi működésére

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz egy magyar nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával!

#tartozzközénk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása