Senior technológus

Szellemi állásajánlatok Kaposvár
2024. 03. 27.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, az Útravaló termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk közel 1000 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég.

Ha szeretnél új termékeket fejleszteni, a régiek titkos receptúráját tökéletesíteni, akkor csatlakozz hozzánk Kaposvárra,

munkakörben!

Amiben a Te kreativitásodra és szakértelmedre számítunk:

·      Próbagyártások és receptúrák koordinálása, normák kialakítása

·      Technológiai standardok és rendszer fejlesztése a KOMETA márka további erősítése érdekében

·      Technológiai leírások, receptúrák rendszer kezelése

·      A Kometa-specifikus szakmai ismeretek és titkok elsajátítása

·      Kimutatások és döntéselőkészítő javaslatok, statisztikák készítése a felsővezetés számára

·      Partnereink nemzetközi auditjainak előkészítésében aktív szerepvállalás

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

·       Felsőfokú élelmiszeripari végzettség (élelmiszertechnológus, élelmiszeripari mérnök)

·       Legalább 5-10 éves szakmai tapasztalat végzettségi szinttől függően

·      Rátermett, motivált személyiség

·      Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

·      Magabiztos Microsoft Office ismeretek

·      Középszintű aktív angol nyelvismeret

Jelentkezésed értékesebb számunkra, ha

·      Beszélsz olaszul

·      SAP-t láttál már közelebbről

Mindezt hol?

·      Kometa kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

·      Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere

·      Szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása

  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Izgalmas fejlesztési projektekben aktív részvétel
  • Valódi ráhatásod lehet arra, hogy a KOMETA termékeink még ízletesebbek legyenek

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján nálunk ki tudsz teljesedni, akkor jelentkezz email-ben, egy fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz becsatolásával itt:

toborzas@kometa.hu

Kometa 99 Zrt. HR iroda

7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása