Műszaki beszerző

Szellemi állásajánlatok Kaposvár
2024. 03. 04.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 950 főt foglalkoztat, folyamatosan fejlődik. Tovább kívánjuk erősíteni beszerzési csapatunkat is.

Ha rátermettnek érzi magát egy nagyvállalat műszaki beszerzési tevékenységének operatív beszerzési folyamatokban való részvételéhez csatlakozzon hozzánk

munkakörben.

Amiben a szakértelmére számítunk:

  • Műszaki és egyéb anyagok határidőben történő beszerzése
  • A műszaki- és egyéb anyag- készletekkel való gazdálkodás, az optimális készlet- és költségszint meghatározása és betartása
  • A meglévő partneri kör kezelése, új beszállítók felkutatása, ajánlatkérések, reklamációk kezelése
  • A szakterülethez kapcsolódó piac alakulásának folyamatos figyelése, elemzése, a trendek, új lehetőségek, árszínvonal előrejelzése
  • A beszállítók folyamatos elemzése, minősítése, kategorizálása, szerződéskötés
  • Vezetői döntés-előkészítésben történő aktív részvétel
  • Tenderek kezdeményezése és lebonyolítása
  • Beszerzési folyamat fejlesztésének támogatása
  • Különböző ajánlatkérések, megrendelések, egyéb belső- és külső levelek, írásos anyagok és kimutatások elkészítése, kiértékelése

Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Minimum középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Kiismeri magát a műszaki rajzok világában
  • Tárgyalóképes angol nyelvismerettel rendelkezik
  • MS-Office magas fokú ismerete és aktív használata
  • Analitikus, elemző, pro-aktív gondolkodásmód
  • Rátermett, megbízható, motivált személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika (különböző profilú, hátterű, kultúrájú cégekkel dolgozunk együtt, így fontos a rugalmasság, adaptációs készség, ami például a kommunikációs csatornák megválasztását, a kommunikáció stílusát illeti)
  • Megbízhatóság, büntetlen előélet

Jelentkezése értékesebb a számunkra, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • SAP ismerettel, tapasztalattal rendelkezel
  • FMCG szektorban szerzett már tapasztalatot
  • Olasz nyelvtudással rendelkezel

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Munkájáért cserébe az alábbiakat nyújtjuk:

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Releváns tapasztalaton alapuló versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása
  • Értékes tapasztalatot szerezhet multikulturális környezetben
  • Valódi ráhatása lehet az új kollégánknak egy folyamatosan fejlődő nagyvállalat műszaki és segédanyag beszerzési tevékenységére. Meghatározó tényezője lehet egy sok milliárdos ár bevételű cég eredményességének.

Ha azt gondolja, hogy a fentiek alapján alkalmas a meghirdetett pozícióra, akkor jelentkezzen email-ben, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és esetleges referenciák megjelölésével:

toborzas@kometa.hu

Kometa 99 Zrt. HR iroda

7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, COVID-álló munkahely
  • Segítjük a beilleszkedést és elismerjük a teljesítményt
  • A betanulási időszakban egy tapasztalt kollégánk segíti a munkád
  • Jutalmak, hűségpénz
  • Extra juttatásként, félhavi alapbér, évi 2 alkalommal
  • Munkatárs ajánlási program
  • A gyermekeket ünnepek idején megajándékozzuk, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag